O firmie

Nasza firma z siedzibą w Radomiu od ponad dwudziestu lat zajmuje się produkcją osprzętu sieci trakcyjnej oraz konstrukcji wsporczych montowanych na liniach kolejowych zarządzanych przez PKP S.A. na terenie całego kraju.

Posiadamy bogaty park maszynowy, który przy wykorzystaniu trójzmianowego systemu pracy oraz około stu osobowej załogi pracowników produkcyjnych dają wspólnie wysokie efekty, które pozwalają nam wygrywać przetargi dotyczące dostaw materiałów w kluczowych firmach zajmujących się prowadzeniem najważniejszych inwestycji kolejowych, jak np.: Skanska S.A., PKP Energetyka S.A., Trakcja PRKiI S.A., Zue S.A., Torpol S.A., Budimex S.A., Electren S.A., Rubau Polska Sp. z o.o., Trakcja System Sp. z o.o. Jesteśmy firmą pozytywnie zweryfikowaną przez PKP PLK S.A., a nasze wyroby znajdują się na Wspólnej Liście Dopuszczeń wydanych wg. procedury SMS PW-17 - branża elektroenergetyki wystawionej przez Zarządcę narodowej sieci linii kolejowych .

www.plk-sa.pl

Dodatkowo jesteśmy certyfikowanym producentem konstrukcji stalowych według normy EN 1090, co upoważnia nas do oznaczania swoich produktów znakiem CE.

 

Na początku 2017 roku ukończyliśmy inwestycję związaną z budową nowej hali produkcyjnej, dzięki której zwiększyliśmy przepustowość dostaw produkowanych przez nas wyrobów. Zwiększając konkurencyjność naszej firmy, zainwestowaliśmy w pojazdy szynowo-drogowe, umożliwiające prowadzenie prac budowlanych na liniach kolejowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaopatrzyć budowę w niezbędne materiały oraz z wykorzystaniem naszych pojazdów możemy je bezpośrednio zamontować w docelowym miejscu.

Jako firma cały czas się rozwijamy, szereg nowych inwestycji oraz podjętych działań mają za zadanie podniesienia naszych możliwości realizacyjnych. Poprzez współpracę z naszymi partnerami biznesowymi jesteśmy w stanie kompleksowo zaopatrzyć budowę w niezbędne materiały co w połączeniu ze świadczonymi usługami montażu, czyni naszą firmę jeszcze bardziej konkurencyjną.
Zapraszamy do współpracy.